No11 teostab kodulehti, mis on

Läbimõeldud, skandinaavialik ja personaalne disain

Teostame kodulehti sinu ettevõtte kuvandit ja eesmärke silmas pidades. Asetame ennast kodulehe kasutaja jälgedesse, et leida parim idee teostuseks.Personaalne ja kordumatu disain on sinu ettevõtte olemus ja nägu, mis tekitab klientides usaldust ning äratundmist.

Mobiilne teostus suurendab nähtavust

Paneme rõhku väikestele detailidele ja viimistlusele. On oluline, et koduleht oleks mugavalt vaadeldav nii mobiilis kui ka lauaarvutil. See tagab parima tulemuse otsingumootorites ning klientidele kiire info vastavalt vajadusele ja situatsioonile.

Paindlik hind ja tasuta majutus

Vaatleme igat kodulehe projekti eraldiseisvana. Hindame sinu vajadusi ja eesmärke ning teeme personaalse ja detailse hinnapakkumise lähtuvalt projektist. Pakume paindlikke maksevõimalusi ja lisaks 6 kuud tasuta kodulehe majutust, et saaksid ettevõtmisega alustades kulusid kontrolli all hoida.

No11 on sinu pikaaegne partner

Me oleme loominguline veebi- ja disainiagentuur. Oleme spetsialiseerunud visuaalsele identiteedile ja veebilahendustele nii väikestele kui ka suurtele klientidele. Teeme tihedalt koostööd kliendiga kogu tööprotsessi vältel, et täielikult mõista projekti vajadusi ja leida parim ideelahendus.

Meie klientide hulka kuuluvad: Viasat, Tpilet, +ID, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Päästeamet, ghd, Talken Design, Kiira Korpi, Tartu Linnavalitsus, Keskkonnaministeerium, Huum jt.